tenda

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: megaplast 10 Tet 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Antikë dhe Art
Tenda për shtëpi banesa,lokale dhe restaurante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim