1 der e hyrjes dhe 6 dritare 70 e te gjitha

Shitet nga: Mirsad 14 Qer 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 1 der e hyrjes 145 ×204 dhe 6 dritare standart 80× 140 nr viber +38349334947
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim