4 dyre per dhoma te reja qmimi i voletshem

Shitet nga: Xx 02 Maj 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SHES 4 dyr te drurit te Dhoma te reja qmimi i volitshem 150e Info:049 613 913
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim