DYER DHE DRITARE NGA DRURI "ALBI"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albi 08 Dhj 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shesim dyer dritare nga druri me garancion 2 vjeçar. Gjendemi ne magjistralen Prishtinë-Mitrovicë me saksisht ne Babimofc Punojm sipas porosis per më shum na kontakto në: 044-330-269 Mund te na gjeni edhe ne facebook: Zdruktharia Albi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim