DYER HARMONIK

Shitet nga: METI MONT Sot 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DYER HARMONIK 45 EURO METRA KATROR
ROLETA TE JASHTME NGA ALUMINI 40 EURO
ROLETA TE JASHTME NGA PVC 23 EURO
PERDE TRAK 10 EURO METRI KATROR
VENECIANE TE ALUMINIT DHE DRURIT
SHUM LLOJE TJERA +383 44 100 035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim