DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim 07 Shk 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM DYER HARMONIK NGA PLASTIKA KUALITATIVE E QERTIFIKUAR ME STANDARD ISO.KEMI PROFILA NJENGJYRSH DHE IMITIM TE DRURIT.
AFATI I PUNIMIT TE DERES DERI 5 DITE
TEL.044 148 991 DHE 044 148 991 WAIBER +37744148991
ORARI I PUNES 7 -22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim