DYER TË BRENDSHME

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobilera Bajraktari 12 Jan 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
SUPER OFERTË E LIMITUAR - DYER TË BRENDSHME *
049/22 29 29
045/31 62 41

Gjendemi në maxhistralen Mitrovicë -Pejë ,
Rruga Deshmoret e Kombit SHIPOL

Facebook www.fb.com/mobileriabajraktari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim