Derë e Hymjes

Shitet nga: Murat 25 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
per me shum info kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim