Der e Hymjes

Shitet nga: Met Hamiti 06 Sht 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Metra e deres eshte 2.87 me 1.60
Shitja e Deres sipas MARRVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim