Der e hymjes

Shitet nga: Behar 30 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
E perdort por ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim