Der kuzhine dhe salloni

Shitet nga: Albert 13 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes der kuzhine dhe salloni me gjam si dhe der banjoje jan prodhin druri dh e shum kualitet
dyert kuzhine dhe salloni me gjam kam çmimin 70€ copa
kurse e banjos 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim