Dere

Shitet nga: Arber 25 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera . Çmimi I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim