Dere e hymjes per shtepi

Shitet nga: Valmir 06 Tet 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
E shes deren, dera eshte shum e mir .per me shum thirrni ne Tel .FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim