Dere e hyrjes e drurit 140X225 cm

Shitet nga: Musa Isufi 20 Pri 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dera eshte e paperdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim