Dere

Shitet nga: Arber 04 Dhj 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dere e kualitetit te larte.Çmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim