Dere

Shitet nga: Agron 13 Mar 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim