Dritare nga Druri

Shitet nga: Armend 29 Nën 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare sllovene madhsia 80x140 me kiper dhe pa kiper dhe der te Hyrjes kuptohet nga druri me qmim te volitshem ose bej ndrrim me ndonje gje qe me konveneon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim