Dritare nga druri. shiten urgjent dhe lire

Shitet nga: Kelmendi 26 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 5-dritare nga druri jon te njejta te 5-tat si ne foto. Te gjitha 30 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim