Dritare te drurit

Shitet nga: Faton 04 Tet 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 11 dritare te drurit , 8 prej tyre jane te dimensionit 2.15 x 0.80 me dy xhama 3 jane me kiper tjerat vetem me hapje normale pa kiper 3 dritare jane te Lesna-s se slovenise jane edhe 2 dritare te dimensionit 1.20 x.0.60 cm horizontale hapje normale dhe kiper dhe nje dritare e dimensionit 1.40 x 0.80 i shes dritaret sepse po i ngjes te plastikes me qmim te volitshem , pres bleres serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim