Dritare

Shitet nga: Dritare 10 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri 80-120 pa vesha 13 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim