Dritaret Qmimi me Marrveshje

Shitet nga: Nexhat 13 Tet 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret jan ne Gjendje te Rregullt dhe jan me Kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim