Dritaret dhe derë TE llesnes

Shitet nga: Bedri 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaret dhe derën e llesnes Jane ne gjendje TE rregullt Jon katër dritaret TE llesnes komplet me roleta edhe ni der E llesnes komplet me roleta per ballkon
Numri kontaktus :049656561
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim