Dyer

Shitet nga: arben miftari 19 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dy dyer te perdorura dy vite njana me llagera 60euro dhe njera e thjesht per dhom te fjetjes 35
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim