Dyer Dritare Rami i aluminit etj

Shitet nga: edoni 13 Sht 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten Dritare me roletne nga Gjermania dyer 3 copa tmbrendshme 1 e jashtit ,Rami i aluminit bashk me deren e hekurit te hinten si dhe tavolina per kompjuter per gjdo info mund te kontaktoni ne tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim