Dyer dhe dritare

Shitet nga: Ilir 27 Sht 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dere prej drurit slovene 1 cope
dritare prej drurit sllovene 3 cope
dritare prej drurit 4 cope
dritare prej drurit e banjos 1 cope
dere e drurit sllovene 3 cope
dritare e plastikes trokal 1 cope

bejme edhe ndrim 044378006 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim