Dyer te dhomave

Shitet nga: dyer te dhomave 03 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te dhomave, te kualitetit te lart, dru i mveshur me mediapan, dimensione te ndysht te veshave per dyer dhe lloje te ndyshe, qmimet me montim jan nga 130euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim