Dyer te kvalitetshme

Shitet nga: ,, 01 Sht 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyert jon kualitet i mir , truajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim