Dyer

Shitet nga: Arian 13 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer per garazhë , te gatshme per montim !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim