Dyr dritare vinq per bartje per ndertimtari

Shitet nga: Sejfi 20 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyrt dhe dritaret me marrveshje kurse vinqo kushton 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim