Dyr e dritare

Shitet nga: Arton 09 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Te drurit te perdorura por ja ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim