Llustar pa pages

Shitet nga: Valon 05 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Nese dikush ka nevoj per lluster po ska mundesi me ble me kontaktoni dhe mund ta merrni kete lluster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim