Lluster

Shitet nga: Blerim 11 Mar 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Llusteri eshte shum i bukur dhe eshte i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim