Punojm dyr te dhomav sipas porosiv te juaj

Shitet nga: uka dizain 31 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
punojm dyr te dhoma me dimenzijone te ndryshme sipas porosive te juaj montimin edhe transportin gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim