Role

Shitet nga: fidan 19 Mar 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Role te mbrendshme per dritare prodhim gjerman dimenzionet e roleve jan te matura vetem per gjersi dhe gjatsin e gjamit jo te kornizes
Dimenzionet jan

Jan 2 cop per 2 Dyer :

Gjersi : 55 cm
Gjatsi : 1.80 cm

Jan 4 cop per 4 Dritare :

Gjersi : 86 cm
Gjatsi : 1.15 cm

Esht vetem 1 per dritare :

Gjersi : 55 cm
Gjatsi : 1.15 cm

Nese i merni te gjitha qmimi gjithsej esht 30 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim