Shes deren e blindume

Shitet nga: Heti 12 Mar 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e blindume pak e perdorur po shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim