Shes dyer per dhoma

Shitet nga: Safet 16 Dhj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyert per dhoma.Dyert jane te reja ,siq shihen ne foto.Gjithsejt jan 5 dyer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim