Shitet derë e hymjes e aluminit

Shitet nga: Met Hamiti 27 Dhj 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
160 cm është e gjanë 240 cm është e gjatë. Ndodhet ne Shipol rruga shaban bunjaku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim