Tri Dyer

Shitet nga: Arber 14 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten tri dyer.Çmimi I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim