U SHIT... dritare 160 x 90cm{oferté e shkurté}

Shitet nga: viber 045 407 666 31 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri(punim i vitit 2001)me dy krah dhe xham te plote ne gjendje OK..E PERSHTATSHME per kudo(dhome,garazh,puntorii etj..) (dimensioni 160x 90cm)...veq 25€ {gjendem ne Tavnik}
Viber 045 407 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim