XHAMA LEVIZES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MegaPlast Roleta Dje 22:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Mbroni ballkonet & terrasat tuaja në 4 stinët e vitit me xhama lëvizës.

Mbyllja e ballkonave dhe të terrasave tuaja me sistemin e ri te xhamave nuk e prish arkitekturën e
ndërtesës dhe njëkohësisht mbron ambientin tuaj brenda 4 stinëve të vitit.
Eshtë i përshtatëm edhe për restaurante dhe objekte afariste.

roleta-mp@hotmail.com

https://www.facebook.com/Megaplast-Roleta-26146936

http://www.roleta-megaplast.com/portfolio/xhama-levizes/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim