dere

Shitet nga: dere 20 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes deren (0.95 m- 2.10 m) siq shihet ne foto kush eshte i interesum le tem kontakton 049-735-092 ( qmimi i fundit 10E )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim