dritare alumin

Shitet nga: Fadil 25 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
masat 168 me 1.30 jon ngjendje shum te mira jon 5 dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim