dritare

Shitet nga: shitesi 31 Jan 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare 3 copa me roletne komplet 55euro copa jon te mira shum pak te perdorne
1.80x1.60
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim