dyer dritare

Shitet nga: shitesi 13 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer te hymjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim