dyr alumini

Shitet nga: der alumini 02 Dhj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
der e aluminit shum pak e perdorur naltsia 2.40cm gjersia 2.35cm qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim