shiten ramar per dyqan ( te aluminit)

Shitet nga: sami 02 Sht 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Ramat kan dimenzione 4.70 me 3.20
4.70 me 3.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim