shiten rramat e aluminit

Shitet nga: sami 01 Sht 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten räumt me dimenzione4.70gjeresi me 3.20lartesi.dhe tjetri ramka dimenzoine 4.70gjeresi me 3.40 lartesi.qmimi eshte i voliteshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim