Invertar per Banjo

Shitet nga: flamur 12 Sht 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Inventar për banjo
Shiten kad me hark dhe Llovobor Pasqyre komplet jon vetem 3 muaj te perdorta arsyeja e shitjes: e kom shit shpin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim