Invertar per Banjo

Shitet nga: valon 23 Sht 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Inventar për banjo
Shiten Kad me hark dhe Pasqyre me Lovobor jon te perdorur 6 muaj tash nuk um duhen se e kom shit shpin ma shum informat nr.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim