Invertar per banjo

Shitet nga: flamur 23 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Inventar për banjo
Kad me hark dhe Llovobor me Pasqyre jon te treja vetem 4 muaj te perdorura arayeja e shitjes e kom shit shtepin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim